Wszystkie pożyczki internetowe dostępne szybko i bezpłatnie online w 15 minut

Zbliżają się Święta, czyli czas gdzie mamy dużo więcej wydatków niż w innych porach roku. Bardzo odczuwa to nasz portfel. Szacuje się że w tym roku statystycznie wydamy na organizację i przygotowanie Świąt więcej niż w roku ubiegłym, będzie to nawet 1250 zł. To już duża kwota, która zależy od kilku czynników. Przede wszystkim ilości prezentów które musimy zakupić czy jedzenia, które przygotujemy na okres kilku świątecznych dni.

Bezpłatna pożyczka to dobre rozwiązanie na okres Świąt

Ponieważ tak jak wspomnieliśmy wydatki są znaczne i mocno obciążające, dobrym rozwiązaniem jest pożyczka online. W tym czasie wiele firm pożyczkowych oferuje specjalne promocje dostępne dla nowych klientów. Aby poznać listę dobrych i sprawdzonych pożyczek przygotowaliśmy zestawianie pożyczkodawców, które pozwoli Ci dokonać właściwego wyboru.

Również na naszej stronie znajdziesz:

Warto przed dokonaniem wyboru zapoznać się z kilkoma ofertami i zwrócić szczególną uwagę na podstawowe parametry. Pierwszym z nich to dostępność pożyczki za darmo dla nowych klientów. To bardzo atrakcyjna opcja! Dzięki temu pożyczysz nawet 3000zł, oddając je w wyznaczonym terminie, nie zapłacisz żadnych odsetek ani kosztów.

Druga rzecz to czas na jaki otrzymasz pieniądze. Na rynku dostępne są chwilówki czyli szybkie pożyczki na okres do 45 dni oraz pożyczki długoterminowe, inaczej nazwane ratalnymi. W przypadku tych drugich możesz pożyczyć nawet 15000 zł, a spłatę rozłożysz na równe raty, tak samo jak ma to miejsce w przypadku kredytu bankowego.

Ważnym parametrem jest wskaźnik RRSO, czyli jest to roczna rzeczywista stopa oprocentowania – im jest niższa, tym pożyczka jest tańsza! Np. darmowa pożyczka to RRSO = 0%. Dzięki temu od razu poznasz czy pożyczka jest tania w spłacie, czy może jest droższa.

Dodatkową zaleta to dostępność. Obecnie o pożyczkę możesz zawnioskować z dowolnego miejsca w Polsce, wystarczy że masz ze sobą urządzenie z dostępem do internetu. Po złożeniu wniosku, czyli wypełnieniu prostego formularza podejmowana jest ocena przez firmę pożyczkową, następnie gdy jest pozytywna to od razu przelewane są pieniądze na twoje konto w banku. Co więcej, możesz zawnioskować przez 24h, czyli przez całą dobę, nawet w środku nocy. Po 15 minutach możesz mieć pieniądze na rachunku i z nich korzystać.

Lista pożyczek dostępnych online

Poniżej prezentujemy listę wszystkich pożyczek, która ułatwi Ci wybór ten odpowiedniej. Pamiętaj by była ona dopasowana do Twojej sytuacji, nie pożyczaj więcej niż potrzebujesz, korzystaj z darmowych pożyczek – jeżeli szukać szybkiej pożyczki krótkoterminowej.