rośnie rynek pożyczek online w Polsce

Rok 2016 to kolejny rok wzrostu udziału pożyczek pozabankowych w Polsce. Polacy pokochali możliwość pożyczania pieniędzy szybko, przez internet. Często z kredytem bankowym wygrywa prostsza weryfikacja, możliwość doboru odpowiedniej kwoty do swoich potrzeb oraz pożyczenie niewielkiej sumy za darmo. Właśnie to stało się kluczową kwestią jeżeli chodzi o wybór pożyczki, niewielka kwota którą statystyczny Polak może przeznaczyć na swoje potrzeby, zobowiązania czy przyjemności. Pożyczona za darmo na okres do miesiąca, okazuje się być wystarczającą zaletą by korzystać z tego rozwiązania częściej.

Wybieramy pożyczki na małe kwoty

Najchętniej Polacy decydują się na pożyczki do 1500 zł. Świadczy o tym liczba reklam firm pożyczkowych oraz haseł związanych z łatwą możliwością otrzymania pieniędzy. Przyczyniły się również do tego nowoczesne media, takie jak internet. Wiele osób korzysta również ze smartfonów przez które w bardzo prosty sposób również można zawnioskować o pieniądze. Z reguły takie pożyczki są wypłacane bezpośrednio na konto bankowe, nawet w 15 minut. Są to niewielkie kwoty, dostępne na chwilę. Kredyty bankowe nadal Polacy zarezerwowali na większe kwoty i wydatki.

Podsumujmy zalety pożyczek oraz sprawdźmy dlaczego Polacy coraz chętniej decydują się na pożyczkę przez internet:

  • niewielkie kwoty np. do 1500 zł dostępne za darmo
  • możliwość pożyczenia pieniędzy online, przez internet
  • uproszczona weryfikacja oraz prosty proces udzielania pożyczki
  • przelew środków na konto bankowe nawet w 15 minut
  • kwoty idealne na małe potrzeby oraz niewielkie wydatki
  • atrakcyjne dla osób bez pracy, z zadłużeniem oraz z komornikiem

To tylko niektóre z zalet. Pewnie znalazło by się więcej.

Kochamy wygodę czyli internet

Gdzie można obecnie zawnioskować o dobrą pożyczkę online, oto kilka miejsc:

Z pewnością nie należy się bać takich ofert, ale pamiętajmy by dobrze planować swój budżet, by zachować płynność finansową każdego miesiąca.