pozabankowa pożyczka prywatna bez bik i krd

Ciężka sytuacja materialna i finansowa sprawia, że poszukiwania dobrej pożyczki pozabankowej nie są takie proste. Często nieuregulowane zobowiązania czy długi sprawiają, że nie możesz otrzymać pieniędzy w żadnej firmie. Aktualnie firmy coraz mocniej sprawdzają swoich klientów. Szczególnie ważne jest to, że weryfikują bazy czyli wpisy zawierające historię o przyszłych klientach. Jeżeli przykładowo Pan Kowalski ma nieuregulowane zobowiązania, jest dużym dłużnikiem, automatycznie jest mu wydawana negatywna decyzja kredytowa.

brak pieniędzy puste kieszenie
Puste kieszenie, brak pieniędzy – to niestety nic miłego.. radą może być pozabankowa pożyczka.

Dlatego tak ważne jest, by jednak starać się regularnie spłacać swoje zobowiązania, szczególnie finansowe. W Polsce działają KRD (Krajowy Rejestr Dłużników), ERIF (bazy dłużników) oraz BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Niestety wszystkie nasze złe poczynania trafiają do tych właśnie firm, z których usług korzystają firmy pożyczkowe.

Co zrobić gdy nasze zadłużenie jest duże?

W takiej sytuacji trafić do baz niestety może bardzo szybko, szczególnie jeżeli nie uregulujemy swoich płatności w terminie. Warto więc postarać się by nie płacić należności z opóźnieniem. Grożą nam wtedy dodatkowe konsekwencje, takie jak kary lub wygenerowanie odsetek. Czyli podsumowując, duże zadłużenie nie jest takie złe (wiadomo nasza zdolność kredytowa wtedy maleje), ale dużo gorszym jest niepłacenie w terminie.

Gdzie szukać pożyczki bez baz?

Na szczęście każda firma działa trochę inaczej, każda ma bowiem swój własny system oceny klienta. Oczywiście większość z nich wspiera się bazami, ale to nie oznacza, że będą w bazie nie otrzymamy pożyczki. Dlatego warto jest sprawdzić aktualne oferty firm pożyczkowych, spróbować złożyć wniosek i przekonać się jaka będzie odpowiedź. Decyzja o tym czy otrzymamy pożyczkę jest bardzo szybka. Właściwie już po kilku minutach wiesz czy zostaną Ci przelane pieniądze na Twoje konto.

Oto pełne zestawienie – lista pożyczek która pomoże Ci w dobry wyborze:

 

Powyższe zestawienie to sprawdzone chwilówki online. Nasi doradcy finansowi przeanalizowali oferty dostępne w Polsce. Dodając je tutaj, mamy pewność, że to oferty dobre. Może się jednak zdarzyć tak, że nie wszędzie otrzymasz pieniądze. Dlatego dobrze jest spróbować w innej firmie pożyczkowej. Lista daje Ci otwarte możliwości, nawet gdy jesteś dłużnikiem!