kredyty online

Możliwość pożyczenia pieniędzy przez internet oferują również banki. Kiedyś konieczna była wizyta w placówce po to by pożyczyć pieniądze. Obecnie coraz więcej produktów dostępnych jest internetowo, zdalnie otworzysz konto bankowe czy weźmiesz kredyt online na takich samych zasadach jak w tradycyjnym oddziale.

Co więcej, pożyczki internetowe często oferowane są ze specjalnymi promocjami. Banki w ten sposób promują swój produkt, chcąc przyciągnąć do siebie nowych klientów. To bardzo dobrze dla klientów! Ponieważ w takiej sytuacji kredyty dostępne są taniej w bardzo korzystnych promocjach.

Duży wybór ofert to zaleta ale też i wada. Po prostu ciężko podjąć decyzję, a z pewnością nie jest łatwo nawet sprawdzić gdzie i jaka jest dostępna pożyczka, dlatego przedstawiamy Ci listę banków gdzie możesz otrzymać pieniądze online. Mamy nadzieję, że poniższe zestawienie będzie dla Ciebie przydatne w sytuacji gdy jest to Twoja pierwsza lub kolejna pożyczka.

Na co zwrócić uwagę wybierając kredyt?

doradcy finansowiDla wielu osób kluczowym elementem są koszty. Tutaj warto sugerować się współczynnikiem RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopą oprocentowania która mówi nam ile procent więcej oddamy pożyczając pieniądze. Im RRSO jest niższe, tym kredyt jest tańszy. Co ważne ten współczynnik musi podany być zawsze więc masz łatwość wyboru ofert najtańszych.

Inni klienci cenią sobie bardzo łatwą dostępność. I to prawda! Wygoda jest dzisiaj stawiana na pierwszym miejscu z tego powodu coraz więcej banków także przenosi się do internetu. Proste formularze gdzie można zawnioskować o kredyt, szybka decyzja kredytowa czy wypłata od razu pieniędzy na konto bankowe lub za pośrednictwem kuriera / poczty to już standard.

możesz także wziąć pod uwagę pożyczkę pozabankową, zalety oraz wady takiego rozwiązania opisujemy szerzej w naszym porównaniu pożyczki z kredytem

pełna lista pożyczek -> WszystkieChiwlowki.i-chwilowka.pl

Banki które oferują kredyty przez internet

lista banków gdzie w łatwy sposób można otrzymać pieniądze poprzez złożenie wniosku (zajmuje to 10 minut)