Co najchętniej kupujemy? Na co Polacy lubią wydawać pieniądze?

Zakupy online w ostatnim czasie mocno przybrały na znaczeniu. Coraz więcej kupujemy przez internet. Są to zarówno rzeczy pierwszej potrzeby, jak i rzeczy które po prostu sprawiają nam przyjemność. Polacy przekonali się do zakupów online oraz płatności internetowych. Coraz więcej transakcji jest dokonywana przy użytku blika.

Bardzo chętnie robimy zakupy w sklepach internetowych i to zarówno jeżeli chodzi o elektronikę jak i modowe zakupy. Właśnie na modzie oraz zakupach dokonywanych przez kobiety chcemy się dzisiaj skupić. Co najchętniej kupują Panie przez internet?

Wśród zakupów online królują ciuchy

Przede wszystkim są to ciuchy, prym wiodą sukienki, szczególnie w okresach cieplejszych takich jak wiosna czy lato. Zakup sukienki przez internet nie stanowi większego problemu ponieważ nawet jeżeli rozmiar lub krój nie pasował do sylwetki można szybko odesłać zamówiony towar często bez dodatkowych kosztów.

Zobacz modne sukienki dostępne online.

Buty to chętnie kupowany towar online

Drugą kategorią to obuwie. Buty to rzecz która bardzo często i chętnie jest kupowana przez internet, głównie ze względu na atrakcyjne promocje oraz ceny. Podobnie jak w przypadku sukienek, tutaj nawet jeżeli rozmiar buta nie będzie pasował to spokojnie można odesłać zakupioną parę obuwia.

Panie bardzo często kupują szpilki i czółenka. To kobiece buty odpowiednie na różne okazje zarówno do pracy jak i na wyjścia na miasto czy uroczystą kolację.

Modne szpilki oraz czółenka na każdą okazję. Sprawdź!

Wśród sprzętu elektronicznego, nazwijmy to tak duży prym wiodą depilatory laserowe. To szczególnie pomocne urządzenia przy dbaniu o wygląd. Dość duży komfort użytkowania depilatora laserowego oraz bardzo przyzwoity efekt depilacji sprawia że ten sprzęt jest bardzo chętnie kupowany przez internet.

Depilatory laserowe dostępne w polskich sklepach internetowych w bardzo korzystnych cenach.

Pieniądze na zakupy czyli gdzie po pożyczkę?

Nie zawsze zakupy są łatwe, ponieważ każda rzecz kosztuje. Często nasze potrzeby przewyższają aktualnie dostępny budżet. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji? Gdzie można pożyczyć pieniądze na zakupy?

Szczegółową listę pożyczek przedstawiamy na naszym portalu i zachęcamy do zapoznania się ofertami firm pożyczkowych. Podobnie jak zakupy online również pożyczkę można obecnie wziąć całkowicie przez internet. Sam proces wnioskowania jest niezwykle prosty i łatwy. Zajmuje niewiele ponad 10 minut. Zachęcamy!

Sprawdź aktualny ranking pożyczek